Rejestracja domen i usuwanie wirusów ze stron www


Projektowanie stron - z nami naprawdę się opłaca!

Projektowanie stron internetowych, rejestracja domeny i hosting Specjalizujemy się w projektowaniu i tworzeniu funkcjonalnych oraz atrakcyjnych stron internetowych, które z powodzeniem zatroszczą się o wizerunek Państwa firmy we Wrocławiu. Każda strona www tworzona jest w oparciu o najnowsze trendy w projektowaniu witryn internetowych, a wieloletnie doświadczenie zapewnia maksymalną skuteczność tworzonych przez nas projektów. W efekcie profesjonalnie zaprojektowana witryna trafia do właściwych odbiorców, promuje, sprzedaje i wyróżnia Państwa firmę na tle konkurencji.

 

 

Zapewniamy:

  • atrakcyjne ceny przy najwyższej jakości wykonania
  • indywidualne podejście do każdego projektu
  • duże doświadczenie w projektowaniu stron
  • po wykonaniu projektu dalszą opiekę nad stroną klienta i jej aktualizację


Dodatkowo na Państwa życzenie możemy:

  • wykonać przeprojektowanie (redesign) istniejącej witryny
  • podjąć opiekę nad aktualizacją Państwa witryny internetowej

 

Hosting

Aby założyć własną stronę, potrzebne są dwie rzeczy - serwer(hosting) i domena (adres internetowy) 

Hosting – jest to miejsce na którym znajduje się i funkcjonuje strona internetowa oraz wszystkie jej zasoby. Trzeba oddzielić serwer dedykowany od serwera wirtualnego, zwanego hostingiem. Hosting (serwer wirtualny) jest to miejsce wyodrębnione znajdujące się na serwerze fizycznym (na którym swoje serwery wirtualne posiadają również inne firmy). Serwer dedykowany to serwer który jest wyłącznie do dyspozycji jednej firmy.  Dla małych stron firmowych wystarczy serwer wirtualny, natomiast dla większych portali niekiedy wymagane jest nawet kilka serwerów fizycznych,

Domena - domena jest niczym innym jak adresem strony np. nazwafirmy.pl. Domeny istnieją z wieloma różnorakimi końcówkami, najczęściej wybierane są z końcówkami .pl, .com.pl, .com, .eu, .net, .info

 

W naszej firmie można zamówić zarówno usługę hostingową Państwa strony internetowej jak i można wykupić/odnowić domenę pod którą będzie ona dostępna. 

 

W jaki sposób stworzyć nowoczesną stronę internetową?

W dzisiejszych czasach strona internetowa to wręcz niezbędne narzędzie działania dla każdego przedsiębiorstwa, organizacji lub instytucji we Wrocławiu. W jaki sposób spowodować, żeby Twoja strona była chętnie odwiedzana przez użytkowników, którzy z upływem czasu, stają się coraz bardziej wybredni? Najważniejsze jest to, żeby cały czas śledzić aktualne trendy. Dzięki temu zawsze będziesz mógł powiedzieć o swojej stronie internetowej, że jest nowoczesna. Jakie wymogi powinieneś teraz spełnić?
Dlaczego warto mieć nowoczesną stronę internetową?
Ze stroną internetową jest tak samo, jak z samochodem. Każdy chce mieć jak najnowszy, ponieważ jest on komfortowy w użytkowaniu oraz ma wiele ciekawych funkcji. Internet bardzo szybko się rozwija, tak samo jak wiele innych dziedzin w życiu człowieka. W praktyce oznacza to, że sieciowe metody działania, czyli mówiąc jeszcze bardziej wprost, marketing internetowy, który był skuteczny jeszcze rok temu, teraz może nie dać żadnych pozytywnych rezultatów. Internauci dużo chętniej wchodzą na nowoczesne strony internetowe, bo korzystanie z nich jest po prostu przyjemne. Zaprojektowanie nowoczesnej strony internetowej wcale nie jest proste, ale warto podjąć się tego wyzwania, ponieważ to właśnie na podstawie witryny klienci wyrabiają sobie na Twój temat zdanie. Tak naprawdę jest to Twoja pierwsza karta przetargowa do zawarcia z nimi współpracy.
Jakie wzornictwo powinna mieć strona internetowa we Wrocławiu?
Przy pierwszym wejściu użytkownika na stronę liczą się dla niego przede wszystkim walory estetyczne. Czasami mniej znaczy więcej. Nie jest dobrym pomysłem umieszczanie na stronie internetowej wszystkich elementów, które przyjdą Ci na myśl. Nowoczesna strona internetowa nie powinna mieć praktycznie żadnych ozdobników. Musi być jak najbardziej minimalistyczna w formie.
Równie ważna jest funkcjonalność
Nowoczesna strona internetowa musi być przede wszystkim prosta w obsłudze. Im bardziej jest funkcjonalna, tym użytkownicy chętniej będą ją odwiedzać. Wszystkie części składowe muszą być rozmieszczone przemyślanie i w sposób uporządkowany. Użytkownicy wręcz nie znoszą długiego szukania potrzebnych im treści.
Musi być interesująca
Nowoczesna strona internetowa to taka, która zachęca do odwiedzania jej. Musisz zadbać praktycznie o każdy jej element. Bardzo ważne są treści, grafika oraz to, żeby wrzucić na stronę od czasu do czasu jakiś filmik. Możesz też dodać na niej link do programu partnerskiego, do którego niedawno dołączyłeś, na przykład ClickBank. Pamiętaj jednak o tym, żeby tutaj też nie przesadzać, bo osiągniesz efekt przeciwny do zamierzonego. Atrakcyjność strony jest ważna, ale powinna ona pozostać przejrzysta.
Interaktywne działanie
To kolejny bardzo ważny element nowoczesnej strony internetowej. Co przez to rozumieć? To, że użytkownicy muszą mieć możliwość kontaktowania się z Tobą. Dobrą opcją jest dodanie możliwości komentowania treści na Twojej stronie internetowej. Można również organizować sondy internetowe lub dać możliwość udostępniania treści w mediach społecznościowych.

 

Strona www - szablon czy dedykowany layout?

Funkcjonalna strona internetowa to w dobie dynamicznego rozwoju e-handlu podstawa udanego biznesu. Według szacunków w 2020 roku rynek handlu internetowego wzrósł o ponad 25 procent. Głównym powodem zaistniałych zmian była pandemia koronawirusa i zmiana przyzwyczajeń Polaków. Coraz częściej zamiast w galeriach, dokonujemy zakupów w internecie. Jak jednak wyróżnić się i przykuć uwagę klienta? Co zrobić, by spośród tysięcy innych witryn, trafił właśnie na naszą?

 

Tworzenie strony www – jak zacząć?


Wiele początkujących przedsiębiorców we Wrocławiu zastanawia się, czy do tworzenia strony internetowej wystarczą ich własne zasoby, czy potrzeba profesjonalnego wsparcia. Na początku drogi biznesowej każdy zasób gotówki jest ważny, dlatego możliwość wygenerowania oszczędności na prostej czynności jest bardzo kusząca. Wsparcie w tym zakresie obiecuje wiele kreatorów stron internetowych dostępnych w sieci za niewielkie opłaty miesięczne. Czy jednak taka alternatywa jest opłacalna na dłuższą metę? Czy można samodzielnie stworzyć miejsce, które będzie odpowiednio pozycjonowane i przyciągnie spodziewany ruch? Niestety nie. Wielu naszych Klientów to firmy które korzystały z takich usług i po analizie kosztów funkcjonowania takich stron decydują się na zakup strony w naszej firmie.

 

Stworzenie efektywniej strony www – wymagane umiejętności


Samodzielne stworzenie strony internetowej to z pozoru zadanie banalne. Wystarczy niewielka inwestycja w hosting i domenę oraz poświęcenie czasu na dobór elementów strony. Są przecież gotowe szablony, animacje, skrypty, darmowe grafiki. Bardzo często kończy się jednak na tym, że strona, choć może wyglądać efektownie, nie generuje wejść i sprzedaży. Dlaczego tak się dzieje? Nawet najlepszy szablon jest tylko ozdobą. Jej wygląd jest ważny, ale docenią go tylko ci, którzy na stronę ostatecznie trafią. Żeby tak się stało, nasz sklep internetowy musi działać. Nie osiągniesz tego, bez poznania podstaw optymalizacji strony www pod kątem wyszukiwarek internetowych. A to nie wszystko, bo przy budowaniu strategii marketingowej trzeba wziąć pod uwagę także szereg innych elementów jak: psychologia sprzedaży, kreowanie graficzne marki, podstawy programowania. Decydując się na samodzielne stworzenie strony musisz odpowiedzieć sobie na pytanie, czy naprawdę jesteś specjalistą w tak wielu różnych dziedzinach?

 

Strona internetowa – co jeszcze może nas spotkać


Zakładając samodzielnie stronę www należy spodziewać się wielu niespodzianek. I rzadko bywają one pozytywne. Problemy z pozycjonowaniem mogą być tak naprawdę najmniejszym problemem. Co jeszcze może nas spotkać? Szablony w większości nie są tłumaczone na język polski. O ile jeszcze stworzenie strony bywa intuicyjne, o tyle w przypadku dowolnej usterki należy odwołać się do dokumentacji. A ta jest pisana najczęściej w specjalistycznym języku angielskim. Jeśli nasz zasób słownictwa nie pozwala na swobodne czytanie ze zrozumieniem takich dokumentów, może to być powodem kolejnych nerwów i frustracji. Kolejną popularną bolączką początkowego przedsiębiorcy są błędy. Występują one najczęściej podczas instalacji szablonu na stronie wypełnionej już treścią. Z kolei jeśli pragniemy wykreować miejsce od ‘zera’, bez doświadczenia nie jesteśmy w stanie wyłapać wszystkich tych miejsc, gdzie wersja demo będzie się różnić od finalnej strony. Niestety raz zainstalowany szablon nie będzie zawsze funkcjonował bez problemów. Aktualizacje, konflikty źródeł plików, wyświetlanie polskich liter czy suport – to tylko niektóre z częstych usterek, jakie spędzają sen z powiek programistom amatorom.

 

Gotowy szablon czy strona dedykowana?


Na to pytanie nie ma jednoznacznej odpowiedzi. Wszystko tak naprawdę zależy od zasobów, jakie ma w sobie przedsiębiorca, od czasu którym dysponuje. Młoda osoba pragnąca rozwijać swój biznes, często nie posiada wystarczających środków finansowych. Stworzenie strony oparten na gotowym szablonie jest o wiele szybsze i tańsze niż budowa strony od podstaw. Dlatego większość naszych Klientów wybiera rozwiązania pozwalające na budowę strony internetowej w kilka dni a nie miesięcy. Pozwala to na znaczące ogranicznie kosztów zaprojektowania takiej strony.

 

Co to jest system zarządzania treścią?

System zarządzania treścią, tak zwany CMS, pozwala na tworzenie stron internetowych bez konieczności budowania ich kodu. Z wykorzystaniem CMS-ów łatwe jest dodawanie obrazów, wpisów, nowych tematów i zarządzanie wyglądem witryny, jej reklamami, a nawet jakościowym jej pozycjonowaniem. Tworzenie stron bez znajomości języków programowania jest świetnym narzędziem, dzięki któremu każdy jest w stanie postawić i prowadzić własną witrynę w sieci. Co więcej, taki system, pozwalając na samodzielne dodawanie, uzupełnianie i zarządzanie treścią witryny nie wymusza na nas proszenia lub zatrudniania specjalisty, który systematycznie będzie nam ją aktualizował. Bez posiadania systemu CMS dodanie jednej linijki tekstu wymaga już ingerencji w kod źródłowy strony. Kod, na którym nie każdy się zna, który nie każdy musi rozumieć, którego nauka trwa latami.

Popularne CMS-y opierają się o projektowanie wizualne i panel administracyjny strony. Obie te funkcjonalności pozwalają nam na stworzenie witryny, jaką sobie sami zaprojektowaliśmy i dokonywanie na niej zmian, zależnie od tworzonego przez nas kontentu. Te intuicyjne narzędzia wymagają jedynie kilku chwil przyzwyczajenia się do ich struktury. Dzięki budowanie strony opartej o system zarządzania treścią, Klienci mogą samodzielnie w przyszłości edytować teksty na stworzonej przez nas stronie internetowej.

 

Webmaster (projektant, administrator stron internetowych)

Najważniejszą rzeczą, jaką należy wiedzieć, jest to, co robi i jak działa webmaster. Na przykład w większości przypadków webmaster jest odpowiedzialny za opracowanie treści witryny, zaprojektowanie nawigacji w witrynie, skonfigurowanie środowiska hostingowego i utrzymanie witryny.

Webmaster będzie odpowiedzialny za wszelkie problemy z serwerem, które powodują przestoje na stronie. Dobry webmaster pomoże również określić, jakie zmiany należy wprowadzić, aby witryna była bardziej przyjazna dla użytkownika. Na przykład, jeśli strona nie jest przyjazna dla użytkownika, webmaster może potrzebować wprowadzić zmiany lub zmienić układ. Dobry webmaster musi znać wszystkie aspekty marketingu internetowego, w tym optymalizację wyszukiwarek (SEO), badanie słów kluczowych, budowanie linków, wymianę linków i inne narzędzia internetowe.

Oprócz zadań wymienionych powyżej, Webmaster będzie również odpowiedzialny za utrzymanie witryny. Dobry webmaster będzie regularnie aktualizował treść i pomoże w tworzeniu linków zwrotnych do witryny. Linki zwrotne są bardzo ważne w marketingu internetowym i nie można ich ignorować.

Niektórzy uważają, że Webmaster ma opis stanowiska, który obejmuje tylko pisanie treści. To nie jest prawda. Kiedy dana osoba zostanie webmasterem, będzie odpowiedzialna za napisanie całej treści, zaprojektowanie nawigacji, skonfigurowanie środowiska hostingowego, zarządzanie bazą danych, aktualizowanie witryny i utrzymanie witryny. Webmaster może przyjąć różne obowiązki, aby zapewnić sukces witryny.

Istnieje wiele rodzajów webmasterów. Są tacy, którzy oferują usługi SEO, podczas gdy inni mogą po prostu dostarczać treści. Ważne jest, aby Webmaster miał doświadczenie i wiedzę w zakresie optymalizacji pod kątem wyszukiwarek. Zapewni to, że jego / jej witryna pojawi się na szczycie rankingów w wyszukiwarkach.

 

Informacje dodatkowe

Świadczymy nasze usługi informatycznena terenie Wrocławia - tel. 792 792 589. 

Zajmujemy się również projektowaniem stron internetowych i składaniem komputerów dla osób prywatnych.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego w celu umówienia spotkania u Państwa w firmie i ustalenia warunków współpracy.