samym ostatnim miesiącu prowadzenia badań strona zarobiła 13 195 zł. Są to naprawdę znakomite wyniki i dają bardzo dobre perspektywy na przyszłe miesiące działalności firmy. Dlatego też ta metoda została uznana za najlepszą ze wszystkich przebadanych.
Podsumowując dla młodych i małych firm nastawionych na zyski już od pierwszego miesiąca, linki sponsorowane Google Adwords są idealnym rozwiązaniem pozwalającym w bardzo krótkim czasie zaistnieć na rynku i uzyskać całkiem przyzwoite zyski z takiej formy reklamy. Natomiast dla firm stawiających na ciągły rozwój, które w przyszłości chcą być postrzegane jako liderzy rynku i zajmować czołowe pozycje w wyszukiwarkach, pozycjonowanie za pośrednictwem firmy pozycjonującej jest najlepszym rozwiązaniem. Najlepsze jednak efekty można osiągnąć łącząc te dwie metody. Dzięki temu klienci pojawią się już w pierwszym miesiącu reklamowania strony w linkach sponsorowanych, a pozycjonowana równolegle strona, będzie się powoli wznosić na coraz wyższe pozycje. Dzięki temu po kliku miesiącach reklamy można zrezygnować z reklamy w linkach sponsorowanych i skupić się na pozycjonowaniu strony.
Wnioski wyciągnięte na podstawie przeprowadzonych badań są bardzo cenne zarówno dla małych jak i dużych firm. Mogą być bardzo przydatne szczególnie dla firm, które dopiero zaczynają reklamować swoje usług lub produkty w Internecie. W przypadku małych firm mogą nawet przesądzić o przyszłości firmy, ponieważ zły wybór może doprowadzić do upadku firmy z powodu braku klientów. Mogą również posłużyć do przeprowadzenia kolejnych badań np. mających na celu porównanie efektów osiągniętych dzięki równoczesnemu pozycjonowaniu strony oraz reklamy w Google Adwords. Połączenie obu tych metod może dać niesamowite wyniki sprzedaży. Jednak aby ocenić skuteczność takiego rozwiązania i móc porównać go z osiągniętymi w tej pracy wynikami, niezbędne jest przeprowadzenie szeregu kolejnych badan.

 

Informacje dodatkowe

Świadczymy nasze usługi informatycznena terenie Wrocławia - tel. 792 792 589. 

Zajmujemy się również projektowaniem stron internetowych i składaniem komputerów dla osób prywatnych.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego w celu umówienia spotkania u Państwa w firmie i ustalenia warunków współpracy.