pozycji, o tyle również strony generujące zyski w określonych miesiącach wcale nie muszą sprawić, że firma będzie poprawnie funkcjonowała. Nie tylko widać to na przykładnie strony Wrocław, która wygenerowała zyski dopiero po ok. 6 miesiącach badań. Jest to zbyt długi okres na osiągnięcie zysku. Firma nie może działać przez pół roku nie przynosząc żadnych zysków, szczególnie dotyczy to firm młodych bez zapasu gotówki. Dlatego metoda ta doprowadziłaby zapewne do bankructwa firmy.
Również strona Wrocław pomimo osiągania wysokich zysków na początku prowadzenia badań, w ciągu pozostałych miesięcy nie wygenerowała zysku. Jest to również bardzo niebezpieczna sytuacja dla firmy, ponieważ mimo początkowych sukcesów, następne miesiące przynoszą wyłącznie straty. Jednak analizując powyższy wykres pod kontem działalności firmy, okazuje się, że zyski wypracowane w ciągu września i października bardzo szybko doprowadziłyby firmę do bankructwa, gdyby zostały zaraz wydane. O wiele lepszym rozwiązaniem dla firmy jest pozycjonowanie strony. Jednak nie za pomocą wyłącznie systemów wymiany linków lub systemów automatycznego katalogowania stron, ponieważ takie metody nie przynoszą dobrych rezultatów.
Na wykresie powyżej widać, że strona Wrocław, pozycjonowana za pomocą różnorakich technik połączonych ze sobą, już w grudniu 2009 roku zaczęła przynosić zyski. Każdy kolejny miesiąc przynosił firmie coraz to większe zyski z tej strony, aż do skończenia badań. Dzięki temu firma posiadała stabilną sytuację finansową aż do skończenia badań.

 

Łączny, ze wszystkich miesięcy, bilans zysków dla poszczególnych stron umieszczony został powyżej. Jak łatwo zauważyć, nie wszystkie strony wygenerowały zyski dla firmy. Strony wrocław. oraz Wrocław spowodowały straty dla firmy. Lecz również stronie Wrocław ledwo udało się zarobić tyle, by zwróciły się koszty poniesione na jej reklamę. Dlatego należy uznać, że pozycjonowanie tych stron nie przyniosło żadnych wymiernych korzyści dla firmy i okazało się nieopłacalne. Żadna z wymienionych metod promocji – pozycjonowanie za pomocą systemu Adder, systemu wymiany linków rotacyjnych oraz stałych – nie pozwoliły na osiągnięcie przez firmę zysków, pozwalających jej na funkcjonowanie. Nawet mimo tego, że strona Wrocław

Informacje dodatkowe

Świadczymy nasze usługi informatycznena terenie Wrocławia - tel. 792 792 589. 

Zajmujemy się również projektowaniem stron internetowych i składaniem komputerów dla osób prywatnych.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego w celu umówienia spotkania u Państwa w firmie i ustalenia warunków współpracy.