strony Wrocław w styczniu 2010 roku (powyżej 300 tyś. odwiedzin) wykres byłby w ogóle nieczytelny. Dlatego został ograniczony do 1,5 tys. odwiedzin, aby można było porównać odwiedziny poszczególnych stron.
Najmniejszą liczbę odwiedzin zarejestrowała strona wykorzystująca system Adder – wrocław. . Pomimo usilnych starań, podczas prowadzenia badań nie udało jej się przekroczyć 40 odwiedzin miesięcznie. Jest to bardzo słaby wynik w porównaniu z pozostałymi stronami. Niewiele lepsze rezultaty uzyskała strona Wrocław pozycjonowana za pomocą systemu wymiany linków dynamicznych. Mimo uzyskania sporo lepszych pozycji przez tą stronę, od strony wrocław. , liczba odwiedzin nie wzrosła za bardzo. Spowodowane jest to tym, że większość ludzi przegląda tylko dwie pierwsze strony wyników wyszukiwania.
Również i tym razem okazały się lepsze systemy wymiany linków stałych. Strona przez nie pozycjonowana, pomimo małej liczby odwiedzin na początku prowadzenia badań, pod koniec prowadzenia badań odnotowała ponad 4 krotny wzrost odwiedzin. Jak widać osiągnięcie wyższych pozycji od poprzednich stron, pozwoliło jej osiągnąć spory przyrost liczby odwiedzin. Jeszcze lepsze efekty osiągnęła strona Wrocław. Dzięki pozycjonowaniu jej różnymi metodami i ciągłym analizom otrzymywanych pozycji, udało się już w pierwszych miesiącach badania osiągnąć większa liczbę odwiedzin od poprzednio opisywanych stron. W tym przypadku liczba odwiedzin z miesiąca na miesiąc znacznie się zwiększała, co widać dokładnie na powyższym wykresie. Osiągnięcie bardzo wysokich pozycji na wybrane frazy kluczowe, pozwoliło znacznie przegonić pozostałe strony. Jeśli nie brałoby się pod uwagę odwiedzin strony Wrocław ze stycznia 2010 roku, to strona pozycjonowana odnotowałaby największą liczbę odwiedzin. Widać, że prowadzone na tej stronie działania dają bardzo dobre rezultaty.
Natomiast liczba odwiedzin strony Wrocław nie była uzależniona od pozycji strony w wyszukiwarce, lecz od prowadzonych w danym miesiącu działań marketingowych. Jak łatwo zauważyć na wykresie, największą liczbę odwiedzin strony uzyskano dzięki wykupieniu ruchu z innych stron. Spowodowało to tak ogromną liczbę odwiedzin, że wymagane było obcięcie części wykresu, inaczej byłby on nieczytelny. Również reklama w sieci partnerskiej Google pozwoliła na osiągniecie ok. 1000 odwiedzin w ciągu miesiąca, co jest wynikiem bardzo

Informacje dodatkowe

Świadczymy nasze usługi informatyczne 24 h na dobę przez 7 dni w tygodniu - tel. 792 792 589. 

Zajmujemy się również projektowaniem stron internetowych i składaniem komputerów dla osób prywatnych.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego w celu umówienia spotkania u Państwa w firmie i ustalenia warunków współpracy.