na załączonym wyżej wykresie. Ostatni wzrost pozycji spowodowany jest przydzieleniem sporej ilości punktów w systemie wymiany linków. Dzięki tym działaniom stron osiągnęła bardzo dobre pozycje. Były one najwyższe ze wszystkich badanych stron. Widać tutaj znaczącą przepaść pomiędzy działanimi automatycznymi wykonywanymi przez systemy, a przemyślanymi działaniami firmy pozycjonującej, która na bieżąco analizuje i wprowadza zmiany w sposobie pozycjonowania strony. Dzięki temu znacząco wygrywa z innymi metodami pozycjonowania.

 

Powyższy rysunek przedstawia statystyki zaindeksowanych stron przez wyszukiwarkę Google. Obserwując go łatwo zauważyć, że najszybciej została zaindeksowana strona Wrocław. Bardzo szybko również zostały zaindeksowany wszystkie podstrony serwisu, dzięki zastosowaniu efektywnego sposobu pozycjonowania. Również stosunkowo szybko zaindeksowana została strona Wrocław, która linkowana była linkami rotacyjnymi. Strona Wrocław wykorzystująca linki statyczne dość powoli była indeksowana pomimo sporej ilości przydzielonych linków. Najwolniej była indeksowana strona wrocław. wykorzystująca system Adder – pomimo dużej ilości dodanych wpisów w katalogach, strona była indeksowana bardzo powoli i dopiero pod koniec badań została zaindeksowana w całości. Ciekawa sytuacja nastąpiła ze stroną Wrocław która pomimo braku linkowania z jakiejkolwiek strony, została zaindeksowana i to nawet szybciej niż strona linkowana Adderem. Widać, że odkryta metoda bardzo dobrze nadaje się do szybkiego indeksowania stron. Na pewno warto stosować ją w przypadku indeksacji stron zapleczowych do których nie prowadzą żadne inne linki.

 

Page Rank stron zależy w dużej mierze od ilości i jakości linków prowadzących do danej strony. Choć PR coraz mniej znaczy dla pozycji strony, to ciągle osoby zajmujące się pozycjonowaniem stron śledzą każdą jego zmianę i komentują jego zmiany, próbując wytłumaczyć je prowadzonymi działaniami. Na powyższym rysunku przedstawione zostały statystyki PR dla poszczególnych stron przez cały okres przeprowadzania badań. Najszybciej PR

Informacje dodatkowe

Świadczymy nasze usługi informatycznena terenie Wrocławia - tel. 792 792 589. 

Zajmujemy się również projektowaniem stron internetowych i składaniem komputerów dla osób prywatnych.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego w celu umówienia spotkania u Państwa w firmie i ustalenia warunków współpracy.