się w wynikach wyszukiwania, musi mieć zaindeksowaną choć jedną podstronę. Im więcej zaindeksowanych podstron, tym lepiej dla strony. Dzięki większej ilości zaindeksowanych podstron, strona może się pojawiać na większą liczbę słów kluczowych. Dzięki poprawnemu linkowaniu wewnętrznemu strony, każda z zaindeksowanych podstron wzmacnia w niewielkim stopniu stronę główną.

Page Rank jest jednym z algorytmów ocen strony stosowanym przez Google. Składa się z wielu parametrów, jednak w sporej mierze zależy on od liczby i jakości linków prowadzących do danej strony z innych stron. Stosuje się go często do szybkiej oceny jakości strony. Im większa jest jego wartość, tym jakość strony powinna być lepsza. Otrzymane statystyki Page Rank znajdują się w poniższej tabeli.

Wyszukiwarki badają liczbę linków prowadzących do strony. Jest to jeden z elementów na podstawie których wyliczana jest pozycja strony w rankingu. Chociaż Google stosunkowo szybko indeksuje linki na innych stronach, niestety wyświetla jedynie próbkę tych linków. Dlatego często pomimo linkowania strony, Google wyświetla 0 linków prowadzących do witryny. W większości przypadków są wyświetlane jednak linki znajdujące się na starszych i mocniejszych domenach. Statystyki uzyskanych Back Link w Google dla poszczególnych stron znajdują się w poniższej tabeli.

 

Skuteczniejszą metodą sprawdzania linków prowadzących do domeny jest sprawdzenie ilości zaindeksowanych linków w wyszukiwarce Yahoo. Można w niej znaleźć o wiele większą liczbę linków prowadzących do strony, ponieważ nie są one ukrywane. Minusem tej metody jest to, że wyszukiwarka ta choć bardzo szybko indeksuje linki na podstronach które ma w swoim indeksie, to w przypadku nowych podstron których jeszcze nie posiada w indeksie, indeksowanie trwa bardzo wolno. Statystyki uzyskanych Back Link w Yahoo dla poszczególnych stron znajdują się w poniższej tabeli.

Liczba odwiedzin strony jest ważnym parametrem. Przeważnie im większa liczba osób odwiedzających stronę, tym więcej osób decyduje się na

Informacje dodatkowe

Świadczymy nasze usługi informatyczne 24 h na dobę przez 7 dni w tygodniu - tel. 792 792 589. 

Zajmujemy się również projektowaniem stron internetowych i składaniem komputerów dla osób prywatnych.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego w celu umówienia spotkania u Państwa w firmie i ustalenia warunków współpracy.