katalogowanie za pomocą tego systemu, zarówno do katalogów typu Qlweb, CNCat, Otwarty Mini oraz WordPress i Mocne Linki. Aby szybko i skutecznie podwyższyć pozycje pozycjonowanej strony, ustawiono równocześnie dodawanie do 30 katalogów dziennie dla katalogów typu Qlweb, CNCat oraz Otwarty Mini oraz do 10 katalogów dziennie dla katalogów Wordpress oraz Mocne Linki. W ten sposób strona ponownie zyskała ok. 1600 linków w ciągu ok. 40 dni.
Od 1 stycznia 2010 roku rozpoczęło się pozycjonowanie strony za pomocą ręcznego dodawania strony do katalogów Wordpress. Katalogi Wordpress różnią się tym od zwykłych katalogów, że linki w nich umieszczone, znajdują się w otoczeniu sporej ilości tekstu tematycznie powiązanych z linkami. Dzięki temu linki tego typu mają większą moc niż linki z małą ilością tekstu. Dodanie takiego linku wymaga jednak większej ilości włożonej pracy, ponieważ trzeba napisać większą ilość tekstu niż dla innych katalogów. Różnica pomiędzy automatycznym i ręcznym dodawaniem do katalogów jest taka, że automatycznie można dodać stronę wyłącznie do słabszych katalogów, przeważnie niemoderowanych oraz niezabezpieczonych przez właścicieli. Natomiast ręcznie można dodać stronę do wszystkich katalogów, nawet tych moderowanych oraz zabezpieczonych przed automatami. Są to przeważnie katalogi lepszej klasy, dobrze podlinkowane i oczyszczone ze wszystkich bezwartościowych treści (np. skopiowanych tekstów umieszczone już w innych katalogach). Dlatego pomimo wcześniejszego dodawania strony przez system Adder do katalogów Wordpress, strona została również dodana do 300 najpopularniejszych katalogów Wordpress. Strona była dodawana dziennie do 10 katalogów, więc jej katalogowanie trwało 30 dni.

 

Na koniec stycznia strona została już dodana do dużej liczby katalogów różnego typu. Dalsze dodawanie do katalogów nie przyniosłoby już tak dobrych efektów, dlatego należało zmienić taktykę. Rozpoczęto dodawanie linków do strony na stronach innych firm oraz instytucji. Dzięki takiemu rozwiązaniu, otrzymano kilkanaście linków bardzo dobrej jakości. W porównaniu z likami z katalogów, linki tego typu znajdują się na każdej podstronie domeny. Najważniejsze jednak jest to, że znajdują się również na stronie głównej. Dzięki

Informacje dodatkowe

Świadczymy nasze usługi informatycznena terenie Wrocławia - tel. 792 792 589. 

Zajmujemy się również projektowaniem stron internetowych i składaniem komputerów dla osób prywatnych.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego w celu umówienia spotkania u Państwa w firmie i ustalenia warunków współpracy.