również na jakość linków oferowanych przez system. Dzięki ręcznej moderacji stron wszystkie strony z treściami generowanymi automatycznie bądź powielającymi treści dostępne na innych stronach są odrzucane. Dzięki temu teoretycznie moc uzyskana z jednego linka powinna być większa niż w innych systemach, które akceptują takie strony. Do przeprowadzenia badań użyte zostało 5 tysięcy punktów w Statlinku. System codziennie przydziela nowe linki do stron. Ilość linków dziennie przydzielanych można ograniczyć. Maksymalnie system potrafi przydzielić do 20 linków (na jedną frazę) na dzień. Początkowo taka właśnie liczba została ustawiona dla każdej z fraz. Jednak system ma problemy z szybkim rozdzianiem linków i jedynie około połowa z linków była przydzielana w pierwszych dniach przeprowadzania testów. Po kilku dniach, wartości te zostały znacznie zmniejszone, aby symulować naturalny przyrost linków oraz uniknąć kar, za zbyt szybki ich przyrost. W czasie przeprowadzania badań, więcej linków było przydzielane dla fraz, które osiały najgorsze pozycje tak, aby wszystkie pozycjonowane frazy były na podobnych pozycjach.

 

Drugim systemem wymiany linków stałych, który został użyty do przeprowadzenia badań, był system Linkme. System ten jest równie ceniony wśród pozycjonerów jak Statlink. Również w tym systemie do przeprowadzenia badań wykorzystano 5 tysięcy punktów. Punkty te zostały rozdzielone na kilka fraz, a limit dzienny dodawania linków został początkowo ustawiony na 50 szt. Następnie zmniejszony został do około połowy wartości początkowej. Dzięki takiej metodzie linkowania, wyszukiwarki szybciej znajdą pierwsze linki do pozycjonowanej strony. Późniejsze linkowanie przebiegnie już spokojniej, ponieważ wyszukiwarki potrzebują trochę czasu, aby znaleźć i zaindeksować linki umieszczone przez systemy wymiany linków stałych.

 

5.5. Badania przeprowadzone na stronie Wrocław
Ostatnią stroną wykorzystaną do przeprowadzenia badań była strona www. Wrocław. Badania przeprowadzone na tej stronie pozwolą odpowiedzieć na

Informacje dodatkowe

Świadczymy nasze usługi informatycznena terenie Wrocławia - tel. 792 792 589. 

Zajmujemy się również projektowaniem stron internetowych i składaniem komputerów dla osób prywatnych.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego w celu umówienia spotkania u Państwa w firmie i ustalenia warunków współpracy.