system wie, że może wybrać jeden z tytułów podanych w opisie. Polega to na tym, że przy dodawaniu np. tytułu do katalogu, system najpierw bierze pierwszy tytuł oddzielony od pozostałych znakiem #, przy drugim katalogu bierze drugi tytuł itd. Po skończeniu tytułów system zaczyna od początku. Dzięki temu mamy możliwość skonfigurowania dowolnej ilości tytułów do dodania.
W przypadku nazw kategorii i podkategorii system działa bardzo podobnie. Szuka czy w katalogu znajduje się pierwsza kategoria z listy. Jeśli nie znajduje się, wtedy pobiera drugą kategorię i rozpoczyna sprawdzanie od początku. Jeśli nie znajdzie żadnej z wymienionych kategorii – opuszcza katalog. Natomiast w przypadku znalezienia kategorii, rozpoczyna identyczny proces z wyszukiwaniem odpowiedniej podkategorii do wpisu. Z tą jednak różnicą, że w przypadku nieznalezienia pasującej podkategorii, system próbuje utworzyć kategorie wpisane w pole „kategorie do utworzenia”.
Inaczej system zachowuje się w przypadku wpisania słów kluczowych rozdzielonych przecinkiem – w takim przypadku system dokonuje tylko rotacji poszczególnych słów kluczowych. Wszystkie te słowa zostają umieszczone w tytule, jednak umieszczone zostają w różnej kolejności.
Bardziej skomplikowany jest system generowania treści. Słowa znajdujące się pomiędzy znakami { oraz } rozdzielone są dodatkowo znakami | . Dzięki czemu system potrafi z ciągu znaków „Firma {designerska| hostingowa| webmasterska| informatyczna}” stworzyć zdania „Firma designerska” , ”Firma hostingowa”.” Firma webmasterska” oraz „Firma informatyczna”. Dzięki takiemu sposobowi przetwarzania tekstu z wpisanego powyżej tekstu system jest w stanie wygenerować 2112 kombinacji zdań. Pozwala to na niepowtarzanie się tekstu dodanego do katalogów.
Tak jak zostało wspomniane wcześniej, system pozwala również na dodawanie do katalogów typu WordPress oraz Mocne Linki. Podczas wykonywania badań została również wykorzystana ta funkcja systemu. Konfigurację programu ustawiono w taki sposób, aby system dodawał wpis do 10 katalogów dziennie, aby wyszukiwarki nie zaindeksowały za dużo wpisów naraz. Proces dodawania do tego typu katalogów, został rozpoczęty po zakończeniu dodawania do pierwszego typu katalogów. Choć system posiada w bazie prawie 1100 katalogów tych typów, niestety dodaje wpisy tylko (lub aż) do ok. 400 katalogów. Pozwala to jednak oszczędzić bardzo dużo czasu.

Informacje dodatkowe

Świadczymy nasze usługi informatyczne 24 h na dobę przez 7 dni w tygodniu - tel. 792 792 589. 

Zajmujemy się również projektowaniem stron internetowych i składaniem komputerów dla osób prywatnych.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego w celu umówienia spotkania u Państwa w firmie i ustalenia warunków współpracy.