Piąta strona została zaprojektowana w podobny sposób jak poprzednie. Moduł wyświetlający menu został umieszczony w górnej części strony. Moduł wyszukiwania informacji znajduje się po prawej stronie, obok menu. Flaszowe portfolio znajduje się po lewej stronie i prezentuje przykłady wykonanych stron. Natomiast prawą stronę zajmuje moduł ankiety oraz moduł wyświetlający ilość aktualnie odwiedzających stronę osób. Logo firmy znajduje się w prawym górnym rogu strony.
4.2. Zaprojektowane sklepy internetowe
Na każdej zaprojektowanej stronie znajduje się również sklep internetowy, pozwalający na utworzenie własnego konta i złożenie zamówienia online. Rejestracja użytkownika oraz złożenie zamówienia jest bardzo proste i pozwala na uproszczenie zawarcia umowy pomiędzy klientem, a firmą oferującą usługi. Przed złożeniem zamówienia, klient musi zaakceptować umowy dostępne w dziale „Umowy” bądź w dziale „Projekty umów”, w zależności od strony na której się znajduje. Akceptacja tych umów jest równoważna z podpisaniem umowy przez klienta.

 

Sklep posiada 3 kategorie produktów. Pierwszą kategorią jest „Projektowanie stron www”, drugą „Hosting” oraz trzecią „Pozycjonowanie stron”. Aby wejść do kategorii wystarczy kliknąć na rysunek symbolizujący kategorię, bądź na nazwę kategorii znajdującą się pod rysunkiem. W kategorii „Projektowanie stron www” znajdują się dwie pozycje. Obydwie pozycje dotyczą umowy o zaprojektowanie strony internetowej, jednak jedna z nich jest umową standardową, której kwota bazowa wynosi 1800 zł netto, dla projektu strony wraz z 4 podstronami. Natomiast drugą z nich jest umowa promocyjna, której koszt wynosi tylko 320 zł neto (również dla projektu strony z 4 podstronami). Wraz ze wzrostem liczby podstron powyżej czterech zawartych w umowie, zamawiający musi liczyć się z kosztem 150 zł netto za każdą dodatkową podstronę. Jak łatwo zauważyć umowa promocyjna jest o wiele bardziej opłacalna dla klienta, dlatego większość klientów interesuje się właśnie tą

Informacje dodatkowe

Świadczymy nasze usługi informatycznena terenie Wrocławia - tel. 792 792 589. 

Zajmujemy się również projektowaniem stron internetowych i składaniem komputerów dla osób prywatnych.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego w celu umówienia spotkania u Państwa w firmie i ustalenia warunków współpracy.