Rozmieszczenie modułów na drugiej stronie nie różni się znacząco, od ich rozmieszczenia na poprzedniej witrynie. Ważną różnicą jest przesunięcie informacji o promocji na lewą stronę. Aby zwrócić na nią uwagę, została ona umieszczona w postaci notatki na kartce papieru. Na co dzień najważniejsze informacje większość osób zapisuje właśnie na małych kartkach i dlatego takie umieszczenie informacji o promocji powoduje odruchowe przeczytanie zawartych w tym miejscu informacji. Dodatkowo poniżej baneru flaszowego z zaprojektowanymi stronami, umieszczony został zegarek wykonany we flashu.

 

Trzecia z zaprojektowanych witryn posiada menu na górze strony. Z prawej strony znajduje się ankieta, bardzo podobna do wcześniejszych ankiet, oraz zegarek wykonany w technologii flash. Tekst znajdujący się na stronie zajmuje lewą oraz środkową część ekranu, oraz zaczyna się od informacji o promocji na zaprojektowanie strony internetowej. Dodatkowo strona została wyposażona w wyszukiwarkę tekstów znajdujących się w witrynie, co ułatwi ewentualne poszukiwania informacji na stronie.

 

Czwarta z zaprojektowanych witryn różni się znacząco od poprzednich, nie tylko pod względem kolorystycznym, lecz również pod względem umiejscowienia modułów na stronie. Jedynie menu znajduje się, tak jak w poprzednich witrynach, w górnej części strony. Natomiast informacja o ilości użytkowników odwiedzających aktualnie stronę została umieszczona w dolnej części strony. Obok tej informacji znajduje się baner wykonany w technologii flash zwracający uwagę użytkowników na trwającą promocję. Portfolio wykonane we flashu oraz ankieta zostały umieszczone obok siebie, po lewej stronie ekranu. Obszar tekstowy zajmuje środkową oraz prawą stronę, a pierwszą informacją którą widzi internauta jest informacja o promocji na zaprojektowanie strony internetowej.

 

Informacje dodatkowe

Świadczymy nasze usługi informatycznena terenie Wrocławia - tel. 792 792 589. 

Zajmujemy się również projektowaniem stron internetowych i składaniem komputerów dla osób prywatnych.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego w celu umówienia spotkania u Państwa w firmie i ustalenia warunków współpracy.