podczas rejestracji użytkownika, poprzez ustawianie promocji, wyglądów prezentowania produktów, aż po ustalanie metod wysyłki i pobieranych dodatkowych opłat. System ten pozwala na proste zarządzanie klientami oraz zamówieniami złożonymi w sklepie. Komponent został przygotowany do pracy z zaprojektowanymi stronami oraz skonfigurowany według potrzeb do przeprowadzenia badań. Wszystkie strony zostały wyposażone w kilka podstron. Każda z podstron wykorzystywana jest w innym celu:
• WSTĘP – strona zachęcająca do skorzystania z promocji,
• USŁUGI –przedstawia ofertę firmy,
• PORTFOLIO – prezentuje strony internetowe wykonane przez firmę,
• REFERENCJE – prezentuje referencje wystawione przez inne,
• ZAMÓW – sklep internetowy pozwalający na złożenie zamówienia,
• UMOWY – projekty umów, które klient musi podpisać przed rozpoczęciem prac,
• KONTAKT – formularz kontaktowy pozwalający szybko zadać pytanie.
Zaprojektowane strony różnią się znacząco od siebie, lecz oferują takie same warunki zakupu. Pomimo innej szaty graficznej, treści dostępne na stronie powinny w równym stopniu zachęcić odwiedzających do dokonania zakupu. Pozwoli to na przeprowadzenie badań zgodnie z założeniami. Wyglądy zaprojektowanych stron prezentują się następująco:

 

Pierwsza ze stron posiada menu w górnej części strony, które od razu rzuca się w oczy. Z lewej strony został umieszczony licznik wskazujący na ilość osób przeglądających stronę w danym momencie oraz ankietę na temat preferowanej przez klientów kwoty, za jaką chcieliby nabyć stronę internetową dla swojej firmy bądź instytucji. Wyniki głosowań internautów są dostępne dla wszystkich. Z prawej strony został umieszczony flaszowy baner, pokazujący przykłady zaprojektowanych stron. Na środku strony, w centralnym jej miejscu, została zamieszczona informacja o obowiązującej promocji na zaprojektowanie strony internetowej. Dzięki temu każdy z internautów wchodzących na stronę, zaczyna czytanie strony od informacji o promocji.

Informacje dodatkowe

Świadczymy nasze usługi informatyczne 24 h na dobę przez 7 dni w tygodniu - tel. 792 792 589. 

Zajmujemy się również projektowaniem stron internetowych i składaniem komputerów dla osób prywatnych.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego w celu umówienia spotkania u Państwa w firmie i ustalenia warunków współpracy.