temu linki rozdzielone na stronach tematycznych mają większą moc, niż umieszczone na przypadkowych witrynach.
3.8.2. Linkme

System Linkme powstał w połowie 2006 r. i miał być alternatywą dla istniejących dwóch systemów wymiany linków, które prawie zmonopolizowały polski rynek tzn. Linkujpro i Linkor. System w czasie premiery był bardzo nowoczesnym systemem. Również w teraźniejszych czasach oferuje funkcjonalności niespotykane w innych systemach. Nie pozwalając na dodawanie stron miernych do systemu tzw. spamu, zdobywa coraz większą popularność szczególnie wśród osób, którym zależy na porządnych i stabilnych linkach. Należy również wspomnieć o wymianie boksami reklamowymi, co nie jest często spotykane w takich systemach i z pewnością jest ogromnym plusem. Dzięki takiemu rozwiązaniu, linki umieszczane są na stronach nie tylko dla botów indeksujących, lecz również dla zwykłych użytkowników. Dzięki temu użytkownicy otrzymują dodatkowo darmową reklamę, która przynosi dobre efekty rys. 30 .
Ciekawą funkcją systemu jest to, że pozwala na wymianę linków w dwóch wariantach - polskim i obcojęzycznym. Dzięki temu możemy pozycjonować również strony zagraniczne. Istnieje również możliwość sprawdzenia, na jakich stronach zostały rozdzielone linki. Dzięki temu można sprawdzić, czy system działa poprawnie i czy faktycznie przydziela linki w miejscach, gdzie pokazuje. W razie problemów z przydzielaniem linków, można ręcznie zgłosić stronę do moderacji rys. 20 .

 

Administratorzy serwisu, aby utrzymać wysoką wartość systemu, ręcznie sprawdzają każdą nowo dodaną stronę pod kątem SEO: zawartości strony, unikalności tekstów, wyglądu oraz wielu innych czynników mających znaczenie dla pozycjonowania. Dzięki sprawdzaniu stron możliwe jest klasyfikowanie stron dodawanych do systemu. Bardziej wartościowe serwisy klasyfikowane są jako strony typu Elite, natomiast reszta jest przydzielana jako LinkMe Slim rys. 21, 30 .

Informacje dodatkowe

Świadczymy nasze usługi informatycznena terenie Wrocławia - tel. 792 792 589. 

Zajmujemy się również projektowaniem stron internetowych i składaniem komputerów dla osób prywatnych.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego w celu umówienia spotkania u Państwa w firmie i ustalenia warunków współpracy.