automatyczne sprawdzanie pozycji na której znajduję się strona na pozycjonowaną frazę. Dzięki temu od razu widać, na którą frazę należy ustawić większy priorytet. Z otrzymanych wyników system potrafi tworzyć raporty zmian pozycji strony. Raporty te są generowane automatycznie i wysyłane na podany adres email. Raporty mogą być generowane raz w tygodniu lub raz w miesiącu. Na podstawie otrzymanych raportów można tworzyć np. wykresy zmian pozycji pozycjonowanej strony rys. 22, 30 .
3.7.2. System E-weblink
System E-weblink jest jednym z najbardziej znany wśród polskich pozycjonerów systemem wymiany linków rotacyjnych i przez wielu uważanym za najskuteczniejszy z nich. Powstał w 2007 roku i od razu wzbudził spore zainteresowanie pozycjonerów. Sama idea systemu jest prosta – to rozwinięcie zwykłej wymiany linków. Osoba zgłaszająca stronę do systemu, za wyświetlenia linków na stronie otrzymuje punkty. Pulę w ten sposób uzyskanych punktów może przeznaczyć na wyświetlanie interesujących go linków na stronach innych uczestników. Dzięki temu osoba ta uzyskuje wiele linków na różnych domenach oraz adresach IP w bardzo krótkim czasie rys. 16 .
Pozycjonowanie tym systemem jest tak łatwe i szybkie że czasami może być zgubne. System ten może być jedną z najlepszych broni w arsenale pozycjonera, ale tylko wtedy, gdy wie on jak należy go prawidłowo używać. Początkujący pozycjonerzy, zachęceni dobrymi rezultatami i szybkim wzrostem pozycji, często przeznaczają zbyt dużą ilość punktów na jedną stronę. Bardzo łatwo jest wtedy doprowadzić do sytuacji odwrotnej do zamierzonej – strona pozycjonowana zamiast wspinać się na coraz wyższe pozycje, w krótkim czasie spada na bardzo odległe i pozostaje tam nawet po usunięciu linków. Należy na to tym bardziej uważać, im krótszą historię w Google ma pozycjonowana strona. Im starsza i lepiej podlinkowana witryna, tym większa jest tolerancja na szybkie i mocne linkowanie przez system rys. 16 .

 

Obsługa systemy jest bardzo prosta. Powoduje to, że wiele osób rozpoczyna swoją przygodę z pozycjonowaniem właśnie od tego systemu. Wystarczy tylko zarejestrować się i stworzyć lub zakupić punkty. Gdy na koncie

Informacje dodatkowe

Świadczymy nasze usługi informatycznena terenie Wrocławia - tel. 792 792 589. 

Zajmujemy się również projektowaniem stron internetowych i składaniem komputerów dla osób prywatnych.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego w celu umówienia spotkania u Państwa w firmie i ustalenia warunków współpracy.