Podczas oglądania reklamowanych stron w systemie, często można natrafić na zablokowane strony. Wzmożony ruch na stronie powoduje przeciążenie serwera oraz bardzo szybką reakcję administratora hostingu. W efekcie reklamowane strony są zablokowane i nie wyświetlają się. Bardzo często można wśród reklamowanych stron znaleźć strony reklamujące zarabianie pieniędzy w Internecie. Spowodowane jest to tym, że większość osób oglądających te strony nastawionych jest na czerpanie zysków z Internetu i dlatego takie oferty mogą ich zainteresować. Jednak uczestnictwo w kilku podobnych serwisach wcale nie przynosi im większego zysku. Spowodowane jest to tym, że ich zarobki rozproszone są na kilku kontach, a minimalne kwoty wypłat ustalane w poszczególnych serwisach uniemożliwiają ich wypłatę.
Dodatkowo strony oferujące programy partnerskie zarabiają sporo pieniędzy na tym, że sporo użytkowników systemu nigdy nie doczeka się wypłaty. Spowodowane jest to bardzo niskimi zarobkami na tego typu stronach. Dodatkowo istnieje minimalna kwota od której pieniądze są wypłacane. Często aby móc wypłacić minimalną kwotę, trzeba spędzić naprawdę dużo czasu na oglądaniu reklam, dlatego wiele osób po jakimś czasie rezygnuje, a pieniądze zarobione na koncie przepadają rys. 32 .
3.7. Systemy wymiany linków rotacyjnych
Systemy wymiany linków rotacyjnych zyskały uznanie wielu osób na całym świecie. Dzięki swojej dużej skuteczności i szybkości działania, ciągle zdobywają nowych zwolenników. Pozycjonowanie stron za pomocą tych systemów nie jest łatwe. Osoby pozycjonujące strony bardzo często doprowadzają do nałożenia kar za zbyt szybki przyrost linków i częste zmiany ich umiejscowienia. Jednak dobrze użyte potrafią bardzo skutecznie podnieść pozycję strony. W Polsce najlepszą opinią cieszą się dwa systemy – Seo.net.pl oraz E-weblink.
3.7.1. System Seo.net.pl
Seo.net.pl jest rotacyjnym systemem wymiany linków, który powstał w 2008 roku. Jest więc systemem młodym, sukcesywnie wzbogacanym o nowe opcje. Systemem ten jest bardzo wysoko ocenianym przez użytkowników. Moc systemu oceniana jest na równi z systemem E-weblink. System wartościuje

Informacje dodatkowe

Świadczymy nasze usługi informatyczne 24 h na dobę przez 7 dni w tygodniu - tel. 792 792 589. 

Zajmujemy się również projektowaniem stron internetowych i składaniem komputerów dla osób prywatnych.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego w celu umówienia spotkania u Państwa w firmie i ustalenia warunków współpracy.