Programy napisane w PHP (w tym Adder) nie są przystosowane do ciągłego działania. Za każdym razem gdy uruchomiony zostanie program Adder, działa on tylko przez chwilę i po wykonaniu zadania zostaje wyłączony. Aby Adder (automat Addera) mógł działać przez cały czas, wymagana jest konfiguracja innego programu. Adder wykorzystuje program Cron do cyklicznego uruchamiania dodawania wpisów do katalogów - uruchamiania automatu rys. 25 .
Cron jest uniksowym programem mający za zadanie okresowe wywoływanie innych programów. Cron co jakiś czas sprawdza plik, w którym ma zapisane zadania do wykonania i wykonuje je według określonych parametrów. Odpowiednikiem crona w systemie Windows jest Harmonogram zadań rys. 18 .
System Adder jest narzędziem dodającym wpisy do katalogów, precli (katalogów z artykułami) i for internetowych. W konfiguracji definiuje się niezbędne informacje do promocji strony. Jednymi z najważniejszych są opcje, które nadają unikalną treść wpisom. Google powtarzającą się treść może traktować jako spam, dlatego Adder posiada opcje powalające na wygenerowanie wpisów o różnej treści np. losowanie treści, mieszanie, używanie synonimów, losowanie akapitów itp. Pozycjonowanie to proces długotrwały i nie może być przeprowadzany zbyt gwałtownie. Dotyczy się to głównie ilości linków dodawanych przez system do katalogów w ciągu doby. Zbyt duża ich ilość może doprowadzić do efektów odmiennych od zamierzonych. Zdefiniowanie wszystkich pól w systemie może zająć w sporo czasu, jednak jest to proces jednorazowy. Później system promuje stronę samoczynnie.

 

Adder jest systemem składającym się z wielu elementów połączonych ze sobą. Funkcjonalność poszczególnych elementów pozwala na zbudowanie systemu dodającego linki do katalogów z dużą skutecznością. A oto lista podstawowych funkcji systemu pozwalających na sprawne dodawanie stron do katalogów rys. 11 :
• Adder potrafi dodawać wpisy do katalogów QlWeb, CNCat, blogów opartych o WordPress oraz stron typu MocneLinki,

Informacje dodatkowe

Świadczymy nasze usługi informatycznena terenie Wrocławia - tel. 792 792 589. 

Zajmujemy się również projektowaniem stron internetowych i składaniem komputerów dla osób prywatnych.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego w celu umówienia spotkania u Państwa w firmie i ustalenia warunków współpracy.