Informatyk Wrocław


Dynamiczny rozwój technologii informatycznych determinuje przedsiębiorców do nieustannej modernizacji stosowanych rozwiązań informatycznych. Wychodząc naprzeciw temu wyzwaniu proponujemy Państwu usługi informatyczne świadczone na terenie Wrocławia, które pomogą zachować ciągłość pracy przez zapobieganie, a nie tylko samo usuwanie skutków awarii. Proponujemy nasze wieloletnie doświadczenie w stosowaniu rozwiązań zapewniających niezawodność systemów i urządzeń komputerowych. Dzięki naszym działaniom liczba awarii zostanie ograniczona praktycznie do zera. Oferując nasze doświadczenie i usługi informatyczne we Wrocławiu rozumiemy jak istotną rolę w nowoczesnej firmie odgrywa niezawodny dział IT.

Zewnętrzna obsługa informatyczna to obecnie najpopularniejsza i najlepsza metoda optymalizacji wydatków firmy. Pozwala na zapewnienie gwarancji działania Państwa infrastruktury informatycznej bez ponoszenia zbędnych kosztów. Jesteśmy w stanie przejąć całkowicie obsługę informatyczną firmy od stacji roboczych przez serwery i sieci komputerowe, aż po stronę internetową i promocję w Internecie.

  

Proponujemy Państwu do wyboru dwa modele współpracy:

 Obsługa firm i instytucji

 
1. Pomoc doraźna polegająca na wykonaniu jednorazowych usług informatycznych:

Rozliczenie za każdą rozpoczętą godzinę pracy. W wypadku większej ilości godzin oraz w przypadku stałych Klientów przewidziane są rabaty.

2.Stała umowa współpracy bez limitu godzin uzależniona od wielkości infrastruktury informatycznej oraz wymaganej dostępności (dni robocze/niedziele i święta itp.): 

Warunki umowy negocjowane indywidualnie w zależności o ilości stanowisk i zakresu obowiązków.

 

Pierwszym etapem współpracy jest przygotowanie dla Klienta indywidualnej oferty dostosowanej do wymagań i istniejącej infrastruktury informatycznej. Po podpisaniu umowy zajmujemy się całą infrastrukturą IT w firmie. Dla wymagających Klientów mamy zagwarantowany czas reakcji na ewentualne awarie (na podstawie podpisanej umowy). Zakres opieki i czasy reakcji zależą od wspólnych ustaleń obu stron. 

W ramach naszej oferty stałych umów zapewniamy:

 • wsparcie, konserwacja, instalacja systemów do zarządzania i księgowości
 • okresowa konserwacja sprzętu komputerowego
 • administracja serwerami firmy
 • administracja siecią komputerową i dostępem do Internetu
 • administracja serwerami WWW i poczty - dla naszych Klientów ceny preferencyjne na tworzenie i modyfikacje stron WWW i portali firmowych
 • zapewnienie bezpieczeństwa danych (kopie zapasowe, oprogramowanie antywirusowe)
 • zdalna pomoc techniczna
 • instalacja i konfiguracja oprogramowania biurowego
 • inwentaryzacja oprogramowania i sprzętu komputerowego firmy
 • zarządzanie licencjami systemów i oprogramowania
 • optymalizacja działania komputerów i urządzeń sieciowych
 • szkolenia w zakresie obsługi komputera
 • pomoc zdalna i telefoniczna dla pracowników firmy
 • aktualizacja oprogramowania


Dzięki naszemu doświadczeniu oraz wiedzy z zakresu najnowszych technologii informatycznych doradzimy oraz pomożemy Państwu najlepiej wykorzystywać posiadaną już infrastrukturę informatyczną w optymalizacji procesów biznesowych. Zajmujemy się dostosowaniem kompleksowych rozwiązań informatycznych do potrzeb i możliwości Państwa firmy. Gwarantujemy redukcję kosztów oraz zapewniamy całodobową opiekę informatyczną, co przekłada się na ciągłość pracy firmy. 

Informacje dodatkowe

Świadczymy nasze usługi informatycznena terenie Wrocławia - tel. 792 792 589. 

Zajmujemy się również projektowaniem stron internetowych i składaniem komputerów dla osób prywatnych.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego w celu umówienia spotkania u Państwa w firmie i ustalenia warunków współpracy.