Zajmujemy się profesjonalną reinstalacją systemów operacyjnych oraz aktualizacją komputerów do systemu Windows 10. Oferujemy usługę kompleksowej instalacji i reinstalacji systemów, po której komputer będzie w pełni gotowy do pracy oraz korzystania z Internetu. Wraz z systemem zainstalujemy wszystkie najnowsze aktualizacje i sterowniki, a także legalne oprogramowanie dostarczone nam przez Klienta. Na życzenie Klienta możemy również skopiować jego dane przed reinstalacją systemu i wgrać je ponownie na nowym systemie Windows 10. 

W przypadku gdy posiadacie już Państwo system Windows 7 zaktualizujemy go dla Państwa do systemu Windows 10. Aktualizacja może zostać przeprowadzona zarówno z zachowaniem jak i skasowaniem starych danych. 

Aby umówić się na reinstalację systemu prosimy o kontakt telefoniczny. Będziemy mogli wtedy ustalić zakres usługi oraz umówić się na dogodny dla Państwa termin.

Przy instalacji lub aktualizacji systemu do Windows 10 instalujemy zawsze wszystkie wymagane sterowniki oraz najnowsze aktualizacje do systemy operacyjnego. Instalujem także niezbędne i najczęściej używane programy aby praca z komputerem była jak najmniej uciążliwa.

 

UWAGA: Istnieje możliwość umówienia się na ekspresową instalację systemu tego samego dnia. Jeśli zależy Państwu bardoz na czasie zachęcamy do skorzystania z tej opcji.

 

Cena: od 150 zł 

Informacje dodatkowe

Świadczymy nasze usługi informatyczne 24 h na dobę przez 7 dni w tygodniu - tel. 792 792 589. 

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego w celu umówienia spotkania u Państwa w firmie i ustalenia warunków współpracy.